hledat

Takže Phat byl pokřtěn, jo!

Sdílej

Takže pravej rAp, to byl phAt. Vážně, v narvaným klubu Rock Café jsme viděli slovenského Vece, poslední koncert Penerů Strýčka Homeboye na delší dobu a hlavně krudého rappera Phata, který svým dokonalým koncertem pokřtil svojí sólodesku „Frekvence P.H.A.T.“, report z akce si budete moci přečíst v BBaRáKu č.16, protože patnácka je už v tisku.

Jednu věc prozradím předem, Phat byl čistej jak zuby na prvním rande..padal jsem na prdel, naprosto profesionální show plně zastínila chaotické PSH. Mimochodem Phata skvěle doplnil kolega z kapely Hacker ze své nové mašiny MPC 2000 Akai, která měla zvuk jak ústrojí nepálského mnicha, v Rock Café nebylo moc ticha, a skvělým Trafikem, který na jedničku vymáčknul skrečový set a ukázal, že den předtím na narozeninovém mejdanu německé fejmové DJské crew Phaderheadz skončil v semifinále v našláplém battlu naprosto zaslouženě. Když vidí člověk, teda slyší Phata a Trafika, ví že jde úroveň hodně nahoru. Těm dvěma to pošlape.

Byl to fajn mejdan, více v BBR16, a brzy se určitě těšte na fotoreport od Blange. Aight – je noc! (01:20)

NOVINKA Z 3.12.2002 (Affro)
Takže Phat, co?
MC Phata jeho deska Frekvence P.H.A.T. vzbuzuje víc emocí než kapsa plná extází. Turbulentní diskuze, která se po vydání této desky strhnula, proti které všechny vzpomínky na rozruch minulosti ať už pozitivní okolo I&W nebo PSH nebo negativní okolo Rhymes Street nebo Microchipa nutně blednou, poněvadž takovou diskuzi ještě v našem hiphopu nevyprovokoval nikdo a ničím. Phat se stává hromosvodem veškeré hiphopové frustrace, jako by on a jeho album bylo pradůvodem neslavného stavu naší scény.

Přitom deska sotva vyšla a křest si odbude až tuto sobotu 7.12. „Naživo bez speciálních přísad se pozná kdo to dá“. Myslím, že zvědaví jsme na to všichni ne? Komu se líbí, ten se těší, kdo mu nevěří ani slovo, může se přijít přesvědčit jak to vlastně je, jestli je Phatjen bublina, která praskne a nezbude ani hovno nebo jestli jsou bublina kecy na jeho adresu. Uvidíme. Phat s DJ Trafikem na to navíc nebudou sami, přijede Vec konečně bez Midiho, který je fajn, jen neumí rapovat a jako hřebíček PSH, kteří ohlásili poslední koncert své kariéry. Bez ohledu na občas pochybnou kvalitu jejich vystoupení z poslední doby je to událost, kterou bychom si neměli necht ujít.

Diskuze zde.

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Předchozí článek
Další článek

Diskutuj na Bbarak.cz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Už jsi četl?