hledat

Sdílej

West coast, to není jen Snoop Dogg, Ice Cube či 2Pac, ale i mladá puška jménem Locksmith. Týpek, kterýho našel Xzibit a kterej ho i v roce 2015 seznámil s nejslavnějším primářem tamní hip hopový scény – Dr. Drem

Tenhle ex-battle rappa má tvrdou Bay Areaskou školu, stejně jako například neboštík Mac Drea nebo žijící legenda E-40. A tak není divu, že z majku má asi stejnej strach, jako americkej NBA výběr z týmu BK Opava. Tenhle boreček umí a důkazem je i 7 plnohodnotnejch zářezů, v podobě alb, na jeho pažbě.

K poslechu doporučuju hlavně album „No Question“ produkovanou kompletně mistrem APOLLO BROWNEM a pak samosebou i jeho poslední čerstvost s názvem „Ali“, která obsahuje patnáct treků s pouze třema hostovačkama a to s Jerrenem Bentonem, Mursem a Vinnie Pazem.

Mám nostalgickou a tak bych ti chtěl představit právě trek s rekordmanem v rýmování Mursem, kde se o doslova pohádkovej hudební podklad postaral APATHY, kdy vysamploval lovesong od Dionne Wawrick– „Forewer My Love“ z roku 1965. A kde Lock popisuje právě svoje seznámení s již zmíněnym „primářem“. Kdy si sám sobě klade otázku, jestli to dělat po svým a nebo to dělat tak, aby se zavděčil druhejm, ale hlavně, jestli se někdy dotkne těch pomyslnejch hvězd, co zářej nad nim.

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Bobby

V okrsku bbarak.cz jsem službám rapové policie oddaný od roku 2003.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz