hledat

Suverénně největší soutěž o volné lístky na Hip Hop Kemp 2018 zná své vítěze

Sdílej

Kupříkladu Bbarak.cz bude půjde po interpretech jako GZA, Hopsin, Immortal Technique, Joyner Lucas, Young M.A, Evidence, The Beatnuts, Hilltop Hoods, Jeru The Damaja, Bahamadia, El Da Sensei, Fashawn, Devin The Dude, Illa J, The Black Opera, CunninLynguists, Souls of Mischief, Ro Spit a 14KT, M-Dot, Like z Pac Div nebo A.G. z D.I.T.C., s tím, že nemálo fanoušků bude jistě zvědavo i na Chief Keefa či $uicideboy$.
Někdo možná namítne, že zaběhlému hradeckému mecheche, které se dokázalo opakovaně dostat mezi 50 nejlepších festivalů světa podle CNN, chybí opravdové superhvězdy, jenže jsou dva různé přístupy – mít dvě tři obří jména a pak šedé křoví nudnou výplň, nebo naopak vyrovnaný lineup, ve kterém je do tří čtyř dnů rozvrstveno dvacet či třicet zajímavých umělců. Byť už byli „in da building“ také Kendrick Lamar či Macklemore, Hip Hop Kemp jde celou dobu právě cestou číslo 2.
Pokud byste se na sedmnáctý ročník (23. – 25. 8. 2018 v hradeckém Festivalparku) chtěli podívat zcela zdarma, garantujeme vám, že lepší místo než bbarak.cz na internetu není. Jako jediné médium široko daleko právě teď vyhlašujeme soutěž o 6 vstupenek a 2 V.I.P. lístky.
Co musíte udělat pro to, abyste byli ve hře i vy? Někde na našem portálu je ukrytý soutěžní článek vztahující se k letošnímu ročníku (nápověda: v téma „soutěže“ není a z ilustrační fotky kouká šachista GZA) a vy ho musíte najít. Další instrukce totiž budete mít právě v něm… 
Vyhodnocení soutěže:
Hledali jsme tento článek. Správné odpovědi byly: Devin The Dude, The Beatnuts, A.G. A výherci? Ester K., Radek H., Veronika P., Renata B. a Jan V.! Pokud tyto iniciály sedí na vás, koukněte do svých mailových schránek. Ostatním moc děkujeme za účast a na viděnou u další super soutěže!

Bobby

V okrsku bbarak.cz jsem službám rapové policie oddaný od roku 2003.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz