hledat

Statik zapojil do nového LP Run the Jewels, Seana Price, Prodigyho i svojí ratolest

Sdílej
 
Na jednu stranu oznámil Patrick Baril letos v květnu připojení se k adrese Roc Nation. Na druhou stranu píší servery jako bet.com nebo 2dopeboyz.com o nové producentské kompilaci 8 (jež vychází ve spolupráci Showoff a Duck Down Music) z jeho studia jako o jeho posledním albu. Posledním minimálně pod pseudonymem Statik Selektah. To samé se ale říkalo i o jeho desce Lucky 7, po které si dal věčně vytížený producer z Massachusetts krátkou pauzu a po dvou letech ho máme zpět.
 
Mezitím zakladatel Showoff records produkoval pro další jména jako Joey Badass, La Coka Nostra, Action Bronson a spoustu dalších a vydal jen album Statik KXNG s Crookedem I ze Slaughterhouse. Kromě nástupu pod křídla Roc Nation je Statik Selektah momentálně také zaměstnán výchovou svojí dcery. Tu zapojil i do aktuálního videoklipu But You Don’t Hear Me Tho, kde se objevili společně s The LOX a Mtume. V posledních měsících jsme se zmínili také o videosinglech Man of the Hour (s 2Chainzem a Wiz Khalifou), Put the Jewels On It (s Run the Jewels) a No. 8 (s Westside Gunnem, Conwayem a Termanologym).
 
 
Jako další přispěli do tradičně natřísklého tracklistu například Raekwon, Royce Da 5′ 9“, Sean Price, Prodigy, B-real, Everlast, Wale, Phil Ade, Tek, Joey Badass, G-Eazy, Juelz Santana a další. Zajímavou okolností je, že oproti předchozím producentským deskám, jež prostě nemohu nenazývat kompilacemi, byl koproducentem Statikova osmého releasu Alchemist.
 
První poslech alba zatím naznačuje, že i tentokrát půjde o harmonický, byť (po všech těch stejně znějících nahrávkách) celkem předvídatelný poslech. Statikovy desky rozhodně stojí za pozornost jako ukázka dobře odvedené producentské rutiny. Ať hovoříme o samostatných projektech, nebo třeba o kolabu s Jaredem Evanem, nebo o releasech s Termanologym, zůstává Statikův rukopis až zatvrzele rozpoznatlený. Už několik let. Co je ale důležité – trueschoolové beaty se saxofonovými pasážemi umí Statik Selektah pořád jako málokdo.
 
Tracky s dlouholetými parťáky jako Action Bronson, Sean Price, Termanology nechybí ani tentokrát. Píseň But You Don’t Hear Me Tho patří zatím k nejlepším momentům deskyJinak se album jeví zajímavé spíš díky neokoukaným spolupracím se jmény Run the Jewels, 2Chainzem,  Westside Gunnem, Conwayem a dalšími. 
 
Album Statik Selektah – 8 právě vychází na CDs, v digitální a vinylové podobě.
 
Tracklist:
Harley’s Blues (The World Could Save) f. Harley Harl & Francesca
Man Of The Hour f. 2 Chainz & Wiz Khalifa
Put Jewels On It f. Run The Jewels
Watching Myself f. Action Bronson
Get Down f. Wale & Phil Ade
Ain’t A Damn Thing Change f. G-Eazy, Joey Bada$$ & Enisa
But You Don’t Hear Me Tho f. The Lox & Mtume
No. 8 f. Westside Gunn, Conway & Termanology
What Can We Do, Pt. 1 & 2 f. Anoyd, Crimeapple, Avenue, Nick Grant, Millyz & Chris Rivers
Don’t Run f. Joyner Lucas
Go Gettas f. Wais P, Sean Price & Tek
Slept To Death f. Curren$y & Cousin Stizz
Everything (Show Me Love) f. PNB Rock & Lil’ Fame
Nobody Move f. Raekwon & Royce 5’9″
Shakem Up (Cypress Hill x House of Pain) f. B-Real & Everlast
Pull The Curtain Back f. No Malice
Disrespekt f. Prodigy
All Said & Done (JFK’s 8 Ball Outro) f. Plays & Juelz Santana
 
 
 
Zdroje: 2dopeboyz.com, bet.com, hotnewhiphop.com
RUKAHORE_SHOP_BANNER

Diskutuj na Bbarak.cz

Your email address will not be published. Required fields are marked *