hledat

Southside chopper s premiérou v Praze a ty u toho zdarma?

Sdílej

Last Call, poslední album z dílny zrzavého jižana, se dostalo do povědomí daleko širšího publika, než předešlé Top Of The Line. Jestli je to větší míra zpívaných pasáží a modernější hudební háv, těžce říct. Rittz, jako jeden z posledních reprezentantů klasického jižanského stylu však ve své popularitě stoupá raketově. Jeden z hlavních singů, I’m Only Human, se blíží 10 milionům views a celé album sklízí velice pozitivní ohlasy kritiků. Ještě než se Rittz zavře do studia a začne makat na novém albu, oběhne několik evropských měst a předvede svou show. Praha nesmí chybět a volba padla na datum 18. září. Hostitelem bude Rock Café, které si na letošní podzim připravilo velice slušnou porci hip hopových koncertů. Ale o tom až jindy. Zkrátka a dobře, 18.9. si nic neplánujte a vyražte zkontrolovat, jak tento Southside Chopper vládne mikrofonu.

A kolem novějších objevů, které si pomalu vydobývají své místo na scéně, se bude točit i warm up. Akci však otevře již etablovaný a profkláklý floutek, který se za plackama pohybuje řadu let – DJ Ill Rick. Poté však nastoupí již zmiňovaná mladá krev. Johny Boss. Jméno, které DJ Fatte cení natolik, že s ním dělá album. Jméno, které někteří registrují přes 10 let, někteří od roku 2017, kdy vydal Monney, první ze singlů své restartované kariéry. Johny si jde za svým a jeho poslední vydaný singl Gott jasně ukazuje, že lyrika bude velice silnou zbraní v rukou mladého Bosse. Flows mu taky nejsou cizí a to, jak zvládá svůj projev naživo, nezbývá, než zkontrolovat právě v Rock Café.

A jak se na tuhle parádu můžeš dostat zcela zdarma? Díky Bbaráku to nemůže být jednodušší. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku. Své odpovědi zasílejte na marty@bbarak.cz, do neděle, 9.9.2018, s předmětem "Soutěž – Rittz". Výherce vyhlásíme 10.9.2018. Hrajeme o 2×2 vstupy.

Kolik studiových alb má na svém kontě Rittz?
a. dvě
b. čtyři
c. šest

Diskutuj na Bbarak.cz

Už jsi četl?