hledat

Sodoma Gomora a český horrorcore slaví další vánoce ve Stormu. Chceš tam být i ty gratis?

Sdílej

Vrací se tradiční mejdan, který nás dlouhá léta doprovází jako tuzemské festivaly. Každoročně se v pražském klubu Storm objevuje Sodoma Gomora se svými hosty, aby zde oslavila konec roku. I tentokrát tomu nebude jinak. Na místě činu navíc Řezník pokřtí své nové album „Život a Smrt Alberta Hersche“, které vychází již 17. prosince. Máme k dispozici pár lupenů, které jsou vám k dispozici. Zkusíte si o ně zahrát?

Poslední sobotu před Štědrým dnem bude Storm opět plný nejen českého horrorcoru, ale na stejnou adresu se po roce vrací i francouzský unikát Loki Lonestar. Kromě Sodomy Gomory nebudou chybět ani Haades, Schyzo a další. Jedná se o vyvrcholení prosincové tour Black Magic a pokud bys chtěl nasát ještě o něco více informací, můžeš zkusit FB událost.

Zahrát si můžete o 1 + 1 klasický vstup, ale přidáváme navíc i možnost vyhrát 1 +1 VIP vstup. Svou správnou odpověď pošli do středy 18. prosince na soutez@bbarak.cz a do předmětu uveď „Sodoma – Storm“. Nezapomeň přidat i své civilní jméno, aby ti mohla být výhra u akreditací předána. Redakce Bbarak.cz ti přeje hodně štěstí.

Soutěžní otázka o 1+1 vstup a 1+1 VIP vstup do Stormu:

Kterého hosta bys marně hledal v tracklistu nového alba Řezníka?

a) DeSade

b) King Gordy

c) Lipo

Správná odpověď byla Lipo. Na volňásky se můžou těšit Lubomír J. a Martina O. Gratulujeme!

Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1