hledat

Tags:

Skeptova hlaveň míří na Roxy. Ta hlásí vyprodáno během pěti minut

Sdílej

Hlava BBK letos vydala album „Ignorance Is A Bliss“ a ačkoliv byly některé kritiky vlažnější, je to asi ta poslední Skeptova starost. Celé léto a vlastně celý rok objíždí vyprodané koncerty a naplněné festivaly a užívá si přízeň tisíců fans. Miluje ho Evropa a objevila ho už i Amerika, miluje ho Drake a hezkých pár let pro něj má slabost i české publikum.

Po třech letech tentokrát nastane dusno i v pražské Roxy, která slaví 27. narozeniny a jako gratulanta si pozvala právě Skeppyho, jenž zahraje v centru metropole již v pátek 25. října. Už teď lze čekat skvělou atmosféru, vždyť natěšení nakupující vyprodali vstupenky do pěti minut od zahájení předprodeje. Což vlastně není žádné překvapení, vzhledem k tomu, že kapacita Roxy čítá zhruba 900 lidí.

Warm up zatím ještě nebyl zveřejněn, a co se týká Skeptova doprovodu, lze očekávat, že ho doprovodí DJ Maximum a Shorty. Ti mu kryli záda i na slovenské Pohodě, kde Skepta absolutně zaplnil trenčínské letiště. Doufejme, že statika intimního prostoru Roxy tenhle shutdown vydrží.

Skepta je magnet na hity. Stane se jeho poslední deska opět nejžádanějším zbožím na Ostrovech?

 

Text: Maggie

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1