hledat

Tags:

Sima chystá na jaře tour po Čechách. Získej si přehled o její nové desce i díky soutěži o ni

Sdílej

Jednoduše by se dalo říct, že Slováci to mají jinak. Pravdou ale je, že slovenský hip-hop se mnohem snáze aklimatizoval mezi žánry, jež konzumuje široká veřejnost. Děje se tak tomu po celém světě, nikdo s tím problém nemá, jen ortodoxní a starší vyznavači žánru si budou ukazovat prstem a nevěřícně kroutit hlavou. Výhodou však je, že při dnešní pestrosti a množství releasů si každý najde své a nemusí řešit, že na někde ve sluchovodové dáli se nachází rap, který má daleko více k popu a poslouchá ho sorta, která by k rapu jako takovému nepřičichla.

Dost už ale polemizování nad tím, co je správně a co ne, co je dobré a co naopak nechutná. Slovenská zástupkyně něžného pohlaví Sima si to dělá po svém a očividně to nese plody úspěchu, což dokládají čísla na youtube i zájem o její desku. Ta nová, v pořadí třetí, uvízla v naší redakci a je možné ji získat, pokud správně zodpovíte naší otázku. A pokud se na tebe štěstí neusměje, můžeš si nejen desku, ale i doprovodný merch koupit na Rukahore.sk.

Pokud jsi ještě neměl možnost celý obsah nového disku naposlouchat, máš nejvyšší čas, pokud zároveň plánuješ absolvovat některou ze zastávek „Bombím  Tour“. Ta započne v závěru března a poběží až do prvního květnového dne. Slovenská královna navštíví hned devět českých měst.

Svůj tip na správnou možnost pošli na soutez@bbarak.cz do pravého poledne pátku 17. ledna a do předmětu uveď „Sima“. Nezapomeň přidat i své civilní jméno a adresu, na kterou bude výhra zaslána. Redakce Bbarak.cz ti přeje hodně štěstí.

Soutěžní otázka o 4 kusy alba Bombím:

Jaký název nese deska, se kterou v roce 2017 Sima debutovala?

a) Podle seba

b) 17

c) Femina

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1