hledat

Separ láká na nové sólo intrem a tvrdí, že vydá životní album

Sdílej

U jména jako Separ je potřeba počítat se vším. Po skvělém společném albu DMS jsme měli možnost vidět pár sólovek, které si ale fanoušky starého Separa nezískali. Jestli je to feat s Aless, pokračování Nakazených, nebo featy s Kalim, jeho poslední sólo zářez ma již 10 měsíců. Separovy sociální sítě alarmovaly, že udělal nejlepší album své kariéry a to je nemalé sousto, které bude muset Bratislavský třicetiletý emcee užvýkat.

Separovi nejde upřít masivní flow. Jeho podání dělá banger z čehokoliv, do čeho se opře. Opírá se o velice slušnou slovní zásobu a nekonvenční rýmy. Avšak intonace, která preskakuje do nucené fistule působí jako pěst na oko. Nechá sice modřiny, které si pamatujete, avšak příjemná rozhodně neni. I když bych se asi měl najít v úvodních slovách této skladby, nelze nezmínit, že egotripové téma svých problému napovídá, že Separ skutečně zapoměl na původní odkaz hudby, která mu zmiňované hmotné statky přinesla.

Těžce tedy říct, jestli je zahodno věřit spíše slovům autora na začátku skladby, nebo jejímu obsahu. Avšak i to je dobrým marketingovým tahem, který by mohl přilákat další zájemce o pancéřové sólo, které zatím nemá jasné datum vydání. Zmínit je nutno produkci od Grizzlyho, kterého kvalita roste s každou další novou věcí

RUKAHORE_SHOP_BANNER

Diskutuj na Bbarak.cz

Už jsi četl?