hledat

Sen Dog a sólo rapy? Na Prahu se valí kříženec Black Sabbath, Iron Maiden a Cypress Hill

Sdílej

Powerflo vzikla teprve loni, když se dali dohromady zakladatel legendárních Cypress Hill Senen Reyes aka Sen Dog, dlouholetý člen legendárních hardcore-punkových Downset, sólový kytarista a zpěvák Rogelio “Roy” Lozano, zpěvák a kytarista neméně věhlasných Biohazard Billy Graziadei, bývalý basista Fear Factory Christian Olde Wolbers a brazilský bubeník Fernando Schaefer. 

"Powerflo je slovo, které popisuje náš styl. Powerflo je to, když ze sebe rychle vyplivnete verše do super tvrdé hudby,“ říká Ray Lozano. Pánové rovnou vypustili do světa stejnojmenné EP, které na scéně vzbudilo poprask a zaslouženou chválu. “Nemusíme už si navzájem nic dokazovat, prostě jsme dřeli jako koně, abychom posluchačům předložili naši upřímnou muziku,” dodává k eponymnímu albu.

Je tedy jisté, že i naživo bude koncert kapely, která s možná nečekaným smyslem pro humor svůj styl pojmenovala jako křížence mezi Black Sabbath, Iron Maiden a Cypress Hill, mimořádným zážitkem. Přesvědčit se o tom můžete 18. června, kdy kapela přiveze do Futura kritiky uznávanou debutovou stejnojmennou desku "Powerflo".

RUKAHORE_SHOP_BANNER

Diskutuj na Bbarak.cz

Your email address will not be published. Required fields are marked *