hledat

Satoranský si „stěžuje“, že se ve Wizards jede jen hip hop. Pokud tedy nepřijde Ovečkin a nevypne ho

Sdílej
201 centimetrů vysoký rozehrávač potvrdil, že tamní známá esa jako John Wall, Jason Smith, Gortat Marcin, Ian Mahinmi, Otto Porterd či Bradley Beal jsou k hip hopu téměř přikovaní… 
 
"Poslouchá se hlavně hip hop, což je i moje muzika. Já mám styl ale dost proměnlivý, kdežto ostatní kluci jedou fakt jenom rap. Až se to člověku omrzí. Takže to řeším tak, že si  nasadím sluchátka a pustím si svoji muziku," pronesl na stránkách magazínu Superlife nejlepší tuzemský basketbalista let 2013 a 2014.
 
V novinářském prostředí koluje historka, že když byl basketbalový Washington v posilovně a ke cvičení jeho hráčům burácel rap, přišel útočník hokejových Capitals Alexander Ovečkin a vypnul to. Satoranský ještě ne až tak starou záležitost potvrdil.
 
Dvaatřicetiletého ruského hokejistu, jenž má na kontě tři tituly mistra světa a který se v NNL blíží k tisícovce odehraných zápasů, samozřejmě dobře znají i sympatizatni oranžového míče a vysokých košů. 
 
"To se stalo. Udělal to trochu z legrace. My jsme zrovna prohráli v posilce nás bylo pár a oni měli před zápasem. Bral to trochu s nadsázkou, ale ukázal, kdo je boss. I když nevím, jestli by to udělal i naší největší hvězdě Johnu Wallovi, ten s námi nebyl," ozřejmil v interview pro časopis Superlife pětadvacetiletý basketbalista s minulostí v USK Praha, Seville či Barceloně.
 

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Bobby

V okrsku bbarak.cz jsem službám rapové policie oddaný od roku 2003.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz