hledat

Tags:

Samra svůj debut odkládá a dává přednost týmové práci. Co se chystá s Capitalem Brou?

Sdílej

Na říjen je naplánováno něco, co už nyní nenechá většinu německých rapových fanoušků spát. Bude to ale na úkor něčeho, ale tak už to v životě bývá. Samra své debutové album „Smoking Kill“ odkládá z původního zářijového termínu až na závěr února 2020. Přednost dal týmové práci, která však rozhodně bude stát za to.

Samra vydal v dubnu EP „Travolta“, které bylo veřejností velice vlídně přijato. Místo jeho vlastní regulérní placky se 4. října dočkáme titulu „Berlin Lebt 2“, na kterém aktuálně pracuje s Capitalem Brou. Minulost není nutné neustále opakovat, neboť oba ještě v minulém roce makali pod Bushidem, než došlo k sérii sporů a roztržek. Velký třesk vidno jejich zapálení pro společnou věc neohrozil.

Ohlášená spolupráce vyvolala v posledních dnech časté diskuze na sociálních sítích a oba interpreti se nemusí rozhodně bát, že by se o jejich desce nevědělo. Je to i díky kreditu, který v posledních letech posbírali, neboť se jejich ručičky dají označit za zlaté. Dokládá to celá řada skladeb na youtube se sledovaností v řádech milionů.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz