hledat

Tags:

S kým vším dorazil Bas do Prahy a jakou energii seslal na Chapeau Rouge?

Sdílej

Bylo chladné pondělí 18. dne v měsíci březnu roku 2019 a pražskej Chapeau Rouge Bar premiérově vítal jednoho z nejoriginálnějších členů stáje Dreamville Records, mistra ceremonie – Base. A to i s jeho velmi pestrým ansáblem ve složení Shane Eagle, Lute a grupou živější, než dnešní děti z tvýho sídliště, duem Audio Push (MC’s Price & Oktane). A jaký, že to vlastně bylo?

Zpočátku mi přišlo, že předskokani měli začít, na můj vkus, až příliš brzo a to ve 20:45 a Bas už ve 22:00, takže jsem se trochu bál, že bude poloprázdno. A taky, že zprvu bylo. Ale ještě navíc, když jsem viděl tamní omladinu, v počtu asi patnácti lidí, naprosto zasekanou do svejch mobilních aparátů, tak jsem se začínal bát už trochu víc, že nejen, že tam nebudou lidi, ale že tam, jak nalitá blondýna z Duplexu, budu navíc řvát, jen já.

Naštěstí časovej harmonogram se absolutně nedodržel a pražská omladina nezklamala a dorazila natěšená a i na pondělek v celkem hojnym počtu.

Show rozjel ladně okolo půl desátý mlaďas Shane Eagle, kterej posílal do uší lidem v klubu hlavně věci z jeho nový desky „Never Grow Up“. Nic, na co bych nadával, ale taky nic, co bych si nechal vykérovat okolo mýho máloobjemovýho bicáku. To kolega Lute už byl jinej level, dotáhl v šále Czech Republic a sebejistějším stylem předhodil davu věci z rok starý desky „West 1996 Pt.2“, ale i starší fláky z „Pt.1“, který si, k mýmu parádnímu překvapení, omladina notovala jednohlasně s nim.

Ale to byl furt jen začátek. Audio Push po něm totiž zabíjeli. Bylo to cca 45 minut čistýho démonickýho rapu, kterej tě absolutně pohltil a u kterýho se řvalo a skákalo, jak v pavilonu těch nejnasranějších opic. Na tu energii sis mohl fakt až šáhnout a byla neskutečně mocná. Jak lidi, tak i Price s Oktanem byli v absolutnim hajpu. Skvělej zážitek a fakt smekám před tou jejich odevzdanou energií lidem.

Okolo 23 hodiny poslal mezi lidi svůj nejširší úsměv ten, na kterýho se těšila naprostá většina ze Chapeau bárku. A to hlavní hvězda večera, Bas. Šlo vidět, že Bas je velmi příjemně naladěn a úsměvem a plácáním rukou nešetřil. Užíval si každej trek ze svojí nový desky „Milky Way“, taky aby ne, když skoro každej trek lidi odrapovali s nim. A když si pak s majkem udělal párkrát vejlet do davu, tak výrazy v jejich tvářích byly srovnatelný s výrazem člověka, kterej dosahuje velmi příjemnýho vyvrcholení. A navíc, ten dezert, kdy se pak všichni vystupující sešli na tom jednom minipódiu při posledních 2 trecích Base? To bylo epesní.

Za mě a za lidi můžu říct, že hlavně v druhý polovině tohohle skvělýho večera to bylo neskutečný, Bas byl skvělej hlavně svym přátelským přístupem a tim něčim, co zněho vyzařovalo, ale nejlepší show jednoznačně Audio Push!

Text: Mr. Ziky Zí

Tagy:
Bobby

V okrsku bbarak.cz jsem službám rapové policie oddaný od roku 2003.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz