hledat

Rytmus dává sportu víc a víc: USA jsem si vybral pro posouvání mého boxu za hranice možného

Sdílej
 
Dlouholetá ikona slovenské scény je nyní již v USA, kde po dobu cca 2 měsíců bude trénovat v nejlepších amerických posilovnách. Společnost mu v USA budou dělat LAMAX ELITE E-1 – elegantní náhlavní sluchátka, vyrobené z prémiových materiálů, nabízející dokonalý zvuk a spolehlivé bezdrátové připojení pomocí Bluetooth 4.1. Na jedno nabití hrají až dvacet hodin a dají se složit do přiloženého pevného pouzdra.
 
 
Toho, který se v prosinci letošního rokku utká v boxerském ringu s Marpem, dostane při tréninku do správného rytmu i Bluetooth reproduktor nové generace, který je přizpůsoben pro venkovní použití včetně voděodolnosti na úrovni IPX4.
 
Rytmusovu zaoceánskou cestu můžete sledovat na jeho sociálních sítích, zejména na Instagramu. O celém "výletu" se připravuje i dokument, který se objeví na jaře 2018 na YouTube. "Nemám rád kompromisy jak v hudbě, tak ve fitku. Má podstata života je progres a výzva. Pochybnosti nebo výmluvy v mém slovníku nenajdete. Když něco dělám, dělám to na 200 procent. Ameriku sem si vybral pro posouvání mých boxerských sil za hranice možného," uzavřel sám jednačtyřicetiletý autor alb "Bengoro", "Král", "Fenomen" či "Krstný otec".
 

Diskutuj na Bbarak.cz