hledat

Tags:

Rodí se v Pardubicích nová tvář, která by mohla oživit svými refrény tuzemskou rapovou smetánku?

Sdílej

V dřívějších dobách, když se česká rapová scéna začínala teprve formovat, patřily Pardubice mezi významnější body na mapě. Není nutné tu oprašovat historii, spíše jsme chtěli podotknout, že v městě perníku a dostihových závodů bylo delší dobu ticho. Kromě sídla Yzomandiase zde můžeme aktuálně ale registrovat také label Forte 247.

Jednou z tváří tohoto týmu je také Frank Wild, který pod pseudonymem Bondyfan dělá také beaty. Novinka s názvem „Chutě“ tak čítá nejen jeho zpěv, ale i hudební podklad. Vizuální doprovod vznikl v zahraničí, konkrétně pak v Belgii.

Frank Wild patří mezi další mladé tváře, které se vydávají směrem, který se na západě těší přízni početného publika. Registrujeme jistý talent a dar vnímat hudbu nejen mluveným slovem, ale je složité zvěstovat, nakolik si dokáže lokální posluchače naklonit na svou stranu.

Podobných umělců jsme již pár zaznamenali, ale nikdo se dokázal zapsat do přízně dlouhodobě. Pokud však přežije pár sezón, mohl by být tuzemskou rapovou smetánkou využit třeba v chytlavých refrénech. Prozatím se však jeho vlastní desky trochu obáváme, neboť by mohla být pochopena jen jedním pohlavím.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1