hledat

Tags: ,

Řezník: Objevit se v klipu s King Gordym bylo splněním snu. To hovado uctívám od svých začátků

Sdílej

Spoluprací mimo hranice naší země směřovaných za velkou louži příliš nenacházíme, protože se to asi už nenosí. Jazyková bariéra? Trapná výmluva. Těch přirozených kolab bychom pak spočítali možná i na prstech jedné ruky. Vládce tuzemské horrorcorové stáje ZNK si však vypěstoval mimo svou rodnou hroudu jméno, které bylo osloveno i v rámci uznávané partičky Reel Wolf.

Poslední takovou vlaštovkou je skladba „Night of the Slaughter“, ve které se polovička Sodomy Gomory ocitá ve velice vytříbené společnosti. „Natáčelo se to někdy před dvěma lety, když za mnou přijel Tom Vujcic s partou Reel Wolf, aby mi natočili klipy k albu Strangulační rýha. Oslovili mě, abych zahostoval na jejich desce „Bloodmoon“, což pro mě byla obrovská čest,“ nechal se slyšet Řezník, který se tak objevil na jedné zvukové stopě spolu s velikány horrorového subžánru.

Objevit se v klipu společně s King Gordym byl splněnej sen. Tohle hovado uctívám už od svejch začátků. Moji část jsme točili v Prague Fear House, což je takovej strašidelnej barák, kde děsí lidi. Záběry odsud jsou použity v celým klipu,“ dodává Řezník, který aktuálně dolaďuje nejen svůj další film a počítačovou hru, ale do konce roku bychom se měli dočkat i nějakého toho alba.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz