hledat

Rest si před „Restartem“ pozval do svého města kandidáta na Anděla Geye

Sdílej

Bude to jedna z posledních možností slyšet ho před vydáním nového alba. Můžete se těšit na všechny zásadní věci – v čele s hitem Čas hulit, který na youtube nedávno překonal 4 miliony views a počítadlo se zdaleka nezastavilo. Rest v těchto dnech chystá nový klip a hlavně dlouho očekávané album "Restart". Zazní ochutnávka na pražském koncertě? Nechme se překvapit. Balkónovka, Premiéra, Raz, dva, Panáky na zem a mohli bychom jmenovat dál. Každý má svou oblíbenou bombu od Resta. Nenech si je ujít live v Uhelně!

Resta podpoří jeho "teamový" parťák MC Gey z labelu Ty Nikdy. I koncerty MC Geye jsou vyhlášené pro svou originalitu a energii. V Uhelně samozřejmě předvede to nejlepší ze sebe a svého bláznivého světa. K tomu zahrají DJsHerby, LU2 nebo Lil Rowa, takže není, co řešit. Mejdan bude do rána. Pokud hledáš kromě mejdanu i svůj prostor – dávej VIP Lounge s vlastním barem a toaletami. Předprodej najdeš na Ticketstream.cz.

5.05.2017

Live:

REST &DjHerby

MC GEY

Djs:

Herby, Lu2, Poeta, Lil Rowa

Open 21:00

Entry: 150Kč předprodej + poplatky/ 200Kč na místě

V.I.P. lounge: (vlastní bar, WC, raut): 350Kč předprodej/450Kč na místě

Uhelna Club – Štefánikova 18/25, Praha 5 – Anděl

Vstupenky zakoupíte v předprodeji sítě Ticketstream.cz nebo osobně na pokladně restaurace UHELNA.

Soutěž o 3 x 2 lístky:

V čím beatu jsme ještě Resta nemohli slyšet?

a) Hajtkovič

b) Idea

c) Grizzly

Na správnou odpověď čeká mail soutez@bbarak.cz do čtvrteční půlnoci. Kromě předmětu Rest nezapomeňte přiložit ani civilní jméno a rychlý kontakt. Hodně štěstí!

Diskutuj na Bbarak.cz