hledat

Refew – Skrrr!!! (prod. Fosco Alma)

Sdílej

"Mám dar vod boha znásilňovat beaty," tvrdí ve svém nejnovějším video singlu "Skrrr" autor desky "O tři bloky dál", jehož nabídka flow patří na scéně k těm nejrozmanitějším.
 
Za doprovodu rázného podkladu od Fosco Almy a vizuálu od Jakuba Stelzera se rozohněná někdejší součástka Bigg Bossu a současná mašina Blakkwoodu, která zřejmě není největším fanouškem přelomového singlu HaHáčů "Rap a móda", rozpovídala o tom, co všechno na scéně ji v poslední době štve.
 
Lyrický výpad na Yzomandiase a další v tom hledat nemáme. "Track není diss ani na Logica, ani na Ektora a už vůbec ne na Kontrafakt. Logic dělá dobrý věci, Ektora jsem poslouchal ještě v době kdy ho nikdo neznal a kdo řekne cokoliv na Kontrafakt, tak asi zapomněl kdo tu kraluje už víc jak 10 let. Tenhle track je diss na napodobeniny výše zmíněných raperů. Mě totiž jako fanouška rapu i jako rapera sere trend malejch dětí a rádoby dope debílků co rapujou o tom jak hrozně flexxej a sellej, maj hoes, jsou v depresi a chtěj love. Tuhle vlnu prcám. Zaplať pán bůh vim, že za nějakou dobu zase zmizej a přijde zas něco jinýho co nás může (a nemusí) srát," okomentoval příchod novinky Ref, jenž mimochodem naservíroval refrén, který přes den v rádiu v nevyclearované verzi jen tak neuslyšíte.

Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz