hledat

Rawkus se probouzí z klinické smrti

Sdílej

Poté, co před rokem přišla jako lavina zpráva o tom, že Rawkus kvůli špatné finanční situaci, končí celé své působení, přichází opět znenadání informace o tom, že Rawkus se po roce spaní probouzí k životu. Zatím je již splněn první významný krok a to, že je podepsána distribuce s Red Distribution, firmou, která se stará o většinu nezávislých labelů jako je třeba Qn5.

 

Zatímco se Rawkus teprve pomalu vrací do dřívějších zaběhlých kolejí, tak již vyhlašuje, že vezme útokem příští rok 2006. Snad se Rawkus podaří navrátit zpět jejich slavnou éru, kdy se většina alb očekávala s velkým nadšením.

Novinka z 18. 10. 2002 (Nasty)
Rawkus má nové stránky

V krizi se ocitnuvší label Rawkus (dnes už vlastně Rawkus/MCA) nechával o svých problémech tušit dlouho i na svých internetových stránkách, na kterých hezkých pár měsíců nebylo k vidění nic jiného, než přehnaně objemná reklama na Soundbombing 3. Stránkám se však dostalo příjemných změn v podobě hezkého a nápaditého webu, jenž je kompletně věnován právě nové kompilaci Soundbombing 3. Krom povedených wallpaperů na něm hlavně naleznete audio ukázky z výše zmiňované kompilačky a taky jedno video. To, že se poslední díl Sounbombingu ale vůbec nepovedl, je už věc druhá. Ostatně ochutnejte z ukázek a udělejte si obrázek sami.
Stránky labelu Rawkus – http://www.rawkus.com

NOVINKA Z 26.4.2002 (Nasty)
Label Rawkus se připojuje ke společnosti MCA
Rawkus je jeden z nejkvalitnějších hip hopových labelů na světě a netřeba ho nijak zvlášť představovat. Připomeňme si jen pár nejznámějších, které schraňuje pod svými křídy: Talib Kweli, Mos Def, Pharoahe Monch, Company Flow, Diamond, atd. Tak právě tento label se minulý týden dohodl na společné spolupráci se společností MCA, která má vybudovanou rozsáhlou distribuční síť po celém světě. Úkolem MCA bude právě zajištění distribuce a reklamy produktů vydavatelství Rawkus. Prvním společným projektem se má stát třetí část oblíbené kompilace Soundbombing (vychází 4. června) a singl z této kompilace Pharoahe Monch – The Life.

Diskutuj na Bbarak.cz

Už jsi četl?