hledat

Tags:

Rap na tripu? Je to rap, je to hipík, je to trip? Hošty, extravagantní šílenec

Sdílej

Hošty, jehož auru bylo možno spatřit v rámci Ideova vystoupení i na Hip Hop Kempu, je chodící extravagance, v davu svítí všemi barvami, takže ho určitě nepřehlédneš.

Mám z něj pocit jako by byl psychedelická žába, kterou když, tak možná uvidíš svět stejnýma očima. Stejně jsou lazené i jeho klipy a rýmy, chceš si líznout?

Poprvé jsem na něj narazil, když v roce 2017 vyhrál soutěž Cool Hunters. V porotě tenkrát seděl například Sharkass nebo Kapitán Demo, který ho má rád a byl i na jeho desce v songu „Instastories“.

Zaujal mě expresivním projevem, který v českém rapu chybí. Co se týká textů, tak má zajímavé slovní obraty, je tam cítit využívání volného toku slov, fantazie a humoru. Na pódiu umí udělat i salto.

Když zrovna nedělá salta, tak studuje v Liberci Oděvní návrhářství. Uvidíme v čem se do budoucna chytne a co ho bude bavit víc. Osobně mi zatím více sedí jeho módní styl.

V rapu mám problém mu občas rozumět. Nemyslím si, že se jedná o „mumble rap“, ale spíš soudím, že je moc slabik ne jednom místě.

Byl bych rád, kdyby v budoucnu vzal svůj text a některá svá slova vyškrtal nebo vyměnil za jejich synonymum. Na druhou stranu by došlo ke zničení volného toku slov, ale hudebně by to bylo dál.

Prospělo by to hudebnosti. Good luck v další tvorbě.

P.S.: V pátek 11. října ho můžeš vidět a slyšet na Klubovna FajtFestu v libereckém Bunkru.

Text: JPQ

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1