hledat

První rapy napsal ve vězení pro mladistvé a ve dvaadvaceti dobývá debutem Německo

Sdílej

V patnácti letech ho neznal na hudebním nebi nikdo, zato policie ve Frankfurtu jeho tvář měla velmi dobře vrytou do podvědomí. Po sérii trestných činů skončil ve věznici pro mladistvé, kde začal rapovat. První zkušenosti na stagi si odbyl pod dvojicí Celo & Abdi, kteří mu dali příležitost jim předskakovat na jejich turné. 

Na začátku minulého roku vydal Nimo mixtape „Habeebee“, který poukazuje na pouliční život, kriminalitu a popisuje, jak drogy lemovali jeho dospívání. S první vlaštovkou objel celé Německo díky Hanybalovi, který si ho vzal sebou na další velké turné. Veřejnost samozřejmě očekávala, zda naplní svůj potenciál i na svém debutu.

Již po několika prvních singlech bylo jasné, že očekávání bylo předčeno. Nimo se ihned dostal do pomyslných žebříčků úspěchu a po samotném vydání desky se ihned musela lisovat další várka, neboť předpokládaný odběr byl překonán hned mnohonásobně. Němečtí recenzenti hovoří o velmi silné desce, kterou se Nimo okamžitě katapultoval do první ligy. Bouřlivý mladík nakonec nasadil do svého tracklistu 16 stop, na které si pozval Hanybala, Ufo361, Cela & Abdiho, Haftbefehla nebo Olexeshe.

Tracklist:

01. Michelangelo
02. Veni Vidi Siktim
03. Rettung naht
04. Let’s Go Amina feat. Hanybal
05. Heute mit mir
06. Hoodi
07. LFR
08. Hype feat. Celo & Abdi
09. Warum hasst ihr mich
10. Is so feat. Olexesh
11. Battalion
12. Nutte hier bin ich feat. Haftbefehl
13. Patte
14. Hätte niemals gedacht
15. Wie Falco feat. Yung Hurn, Ufo361
16. Irgendwann feat. Haftbefehl
 
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz