hledat

Tags: ,

První dáma Comebackgangu Luisa se stavila k Viktoru Sheenovi a avizuje brzký příchod nového EP

Sdílej

To, že Sheen svého času opustil Blakkwood a postavil se zcela na vlastní nohy, mu prospělo a jeho pozice i oblíbenost je úplně jiná, než tomu bylo tři čtyři sezony zpět.

Pod soudobý status se podepsala i jeho poslední deska „Černobílej svět“, jíž si chválila řada lidí ze scény a která se pokřtí druhý listopadový den v pražské Roxy.

Do té doby však přeci jen ještě nějaký čas zbývá a fanoušci Viktora si ho mohou zkrátit například novými videoklipy. Ten poslední byl natočen k věci „Cizí sny“, jejíž podklad jde za Deckym.

Bbarak.cz se domnívá, že nejde o nejsilnější zářez nahrávky, jistou dávku speciálnosti však všemu dodává účast první dámy Comebackgangu Luisy, jež na to jde přes atmosféru a upřímně by nás zajímalo, jak její skladby fungují na koncertech, protože si to zatím nedokážeme moc představit.

V blízké budoucnosti se třeba něco urodí i v Čechách. Tím spíš, že bude s čím jezdit. „Vo štvrtok vychádza pilotný track „Viac“ k EPčku „Relaps“, ktoré bude hneď po tom od polnoci na všetkých streamoch,“ navnadila stájová kolegyně Pil Cho.

Viktor Sheen ft. Yzomandias – Deja Vu (prod. Decky)

 

Tagy:
Bobby

V okrsku bbarak.cz jsem službám rapové policie oddaný od roku 2003.

  • 1