hledat

Tags:

Proč se mu smál Mike Trafik? Herec a nejvlivnější foodbloger dneška Lukáš Hejlík v Realu Talku zavzpomínal na Bbarák i Hip Hop Kemp

Sdílej

Nejnovější vydání Real Talku představilo herce a nejvlivnějšího českého foodblogera Lukáše Hejlíka, jenž si mezi širokou veřejností udělal jméno zejména díky rolím v seriálech „Ordinace v růžové zahradě“ nebo „Ošklivka Katka“.

Moderátorce LiLi pověděl i o svém nejzapálenějším hiphopovém období, v rámci něhož byl součástí našeho Bbarák magazínu, se kterým pomáhal budovat scénu nejrůznějšími tématickými akcemi.

Zmínil také skutečnost, že v době, když byl stage manažerem Hip Hop Kempu, nejvíce rozbíjeli časový line-up Slováci a že v době pořádání festivalu patřil k jeho identifikačnímu znamení batoh plný trávy. Přidal historku i o tom, že se mu Mike Trafik z PSH smál za jeho herectví a flow svého jediného rapového tracku, jehož nahrál v rámci video gastro kroužku, sebekriticky přirovnal k Leoši Marešovi.

A co dál? Jaký životní projekt je pro něj srdcovou záležitostí, proč opovrhuje hereckou profesí a proč nepíše o cenách v restauracích? Kolik peněz investoval do Gastromapy a kolik na ní vydělal? Vše a ještě více se dozvíte v nejčerstvějším díle pravidelně nepravidelné talk show…

 

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz