hledat

Přepište dějiny…BBARÁK zítra v trafikách!!!

Sdílej

Hele, je to tady. Před měsícem jsem informoval o revoluci v dosavadní distribuci časáku. Zítřkem vylézá na povrch prosincové číslo 15. K dostání bude na všech klasických prodejních místech (sk8shopy v tvém okolí) ale hlavně – již zítra ráno!! v trafikách, které jsou zásobené distribuční firmou Mediaprint&Kapa.

Pro úplnost jedna rekapitulace:

What´s up? Papírovej BBARÁK v trafice u tvého domu či v obchoďáku, kam jezdí nakupovat rodiče? Od 17. PROSINCE to nebude problém. BBARÁK bude k dostání na většině trafikách v ČR. Na všech, které tiskem zásobuje firma Mediaprint&Kapa. Těch je v tuto chvíli po celém území ČR cca 9500 (Samozřejmě nebude síť plně pokryta, jelikož tiskneme 6500 ks, ale možnost ho sehnat je na všech prodejních místech – kde časák není, stačí si ho tam doobjednat, příjde do 2 dnů).
Jak už bylo řečeno, pokud chceš kupovat časák v tvém nejbližším okolí, stačí vyhledat stánek s novinami, který je zásoben distribuční firmou MEDIAPRINT&KAPA (stačí se zeptat prodejce za pultem, kdo je zásobuje), poté zmínit název titulu – BBARAK HIP HOP MAGAZIN, popř. jeho interní kód 5555 (prodejci budou vědět). Pokud nebude časák na prodejně, požádejte prodejce o jeho doposlání (do 2 dnů bude časopis doposlán a od dalšího čísla bude na stánku automaticky) Též si vzpomínám na klasický způsob, kdy jsem si nechával před lety Board magazin zakládat na jméno do desek v trafice u baráku. Též způsob, jak můžete v poklidu čekovat nová čísla. Časopis bude k mání za klasických 65,-Kč, takže žádné módní zdražování se konat nebude. Plátek bude též k dostání v síti GECO TABAK a jestli nevíš, o jaké trafiky se jedná, tak to jsou takové ty přidružené obchůdky s tiskem, které se nachází před pokladnama v marketech, jako jsou např. Kaufland, Tesco, Hypernova, Carrefour. Dobrej úkol pro rodiče, hej?
Jakékoliv další doplňující dotazy směřujte na tento e-mail.
Pokud máš něco na srdci, můžeš to sdělit veřejně v této diskuzi.

RUKAHORE_SHOP_BANNER

Diskutuj na Bbarak.cz

Your email address will not be published. Required fields are marked *