hledat

Tags:

Pražský koncert De La Soul se přiblížil, bbarak.cz s vámi vymění kapku znalostí za volňásky…

Sdílej

Sympatický multižánrový festival Struny podzimu, jenž v minulosti hostil i Open Mike Eagla nebo Shabazz Palaces, přivane do české metropole také newyorské velikány z De La Soul, jejichž další pražská návštěva se odehraje již druhou listopadovou středu, a sice 13. 11.

Dj Shadow se opět chopil vybavení. Jaké tempo si připravil na sympaťáky z De La Soul?

Velezkušení zástupci Native Tongues během své dlouhé a již tři dekády trvající kariéry nikdy nevydali desku, na kterou by se plivalo nebo zapomnělo. Pokud bychom měli konkrétně jmenovat výrazné skladby, hity a hymny, na potenciální bestofku by se to nevlezlo, neboť by to nepochybně přesáhlo osmdesátiminutovou stopáž.

Jaká byla berlínská zastávka turné Gods of Rap s Djem Premierem, Public Enemy, De La Soul a Wu-Tang Clanem?

Byť už je jejich poslední studiové album „And the Anonymous Nobody..“, které bylo mimochodem nominováno na Grammy, staré více než tři sezony, funkční veteráni Posdnuos, Truugoy a Maseo disponují takovou úrovní, že by byla škoda je propásnout. Tím spíš, že už mají kolem padesátky a je otázkou, kolikrát ještě na světovou šňůru vyrazí…

Je čas se začít těšit na koncertní návrat De La Soul na českou půdu. Místo a termín jsou následující…

Chcete-li na jednu z nejzajímavějších akcí právě probíhajícího podzimu, na které De La předskakují Chris Dave s The Drumhedz, bez jakýchkoliv nákladů, bbarak.cz si pro vás ve spolupráci s promotéry přichystal soutěž o 2 x 2 lupeny do Velkého sálu Lucerny.

Dave z De La Soul neodflákl ani hostující šestnáctku. Dj Supa Dave udělal beat, v němž by to byl hřích

Soutěž o 2 x 2 lístky na listopadové De La Soul:

1) je třeba být na FCB fanouškem bbr.cz 

2) je třeba odpovědět na otázku, jak se jmenuje producent, jehož beatem oplývají klasické skladby „Stakes Is High“ nebo „Much More“?

Na správnou odpověď čeká mail soutez@bbarak.cz do úterního rána. Jako předmět zprávy uveďte De La Soul a kromě civilního jména nezapomeňte přiložit nejrychlejší kontakt na vás. Hodně štěstí!

Správná odpověď byla J Dilla alias Jay Dee. Lístky putují Janu H. a Davidovi N. Gratulujeme! Další soutěž již brzy…

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1