hledat

Pražské rande rapu s b-boyingem pohlídají Jeru The Damaja, Indy a Wich, DMS i Champion Sound

Sdílej

Dvě pódia a více než 50 zemí pod jednou střechou

Celý festival odstartuje nejprestižnější b-boyingový projekt, finále světové série Undisputed – World Bboy Series. Velkolepé finále se po Londýnu (2014) a Marseille (2015) dostane i do střední Evropy a to přímo do jejího srdce. V Praze se proti sobě utká 10 nejlepších bboys z celého světa – tři Američané, jeden Asiat a šest Evropanů. Do finále světové série Undisputed postoupili z více než 7000 účastníků ze 120 zemí.O vítězi rozhodne pětičlenná porota a hrát bude tanečníkům nejlepší DJ současné breakové scény a to DJ Lean Rock (USA). V rámci finále vystoupí i Jeru the Damaja.

Po vyhlášení světového šampióna bude program plný koncertů. Vystoupí Indy a Wich, které následně vystřídá show DMS. Afterparty bude pod taktovkou Champion Soundu a na party stagi se představí DJové z celého světa – DJ Lean Rock (USA), DJ Renegade (UK), DJ Smirnoff (RUS) a DJ Scream (UA). Vstupenky na tuhle prvotřídní akci zakoupíte v síti Ticketportal

V neděli 29. ledna přímo v pravé poledne se v obchodním centru Arkády Pankrác uskuteční Rep Your Crew – světové  finále breakových skupin. Očekává se účast minimálně 50 skupin z celého světa. Vítězná skupina získá titul mistra světa Rep Your Crew. V tento den je vstup zdarma. Následná afterparty v klubu Uhelna festival uzavře..

Soutěž o 2 lístky na sobotu 28. ledna:

Které tvrzení je správné?
 
a) poslední album Indy a Wich je starší než poslední deska Jeru The Damaji i než debut DMS.
 
b) poslední album Indy a Wich je mladší než poslední deska Jeru The Damaji a starší než debut DMS.
 
c) poslední album Indy a Wich je stejně staré jako poslední deska Jeru The Damaji i debut DMS.
 

Na správnou odpověď čeká mail soutez@bbarak.cz do čtvrtka 26.1. 2017. Jako předmět zprávy uveďte Undisputed a kromě jména přiložte i rychlý kontakt. Hodně štěsstí!

Diskutuj na Bbarak.cz

Už jsi četl?