hledat

Pojďme si představit vědecký projekt!

Sdílej

Další záhadné jméno, které se bude vpisovat do „podzemních análů“ obsahuje zašifrovanou konsistenci písmen – vědecký projekt The Science Project je seskupení dvou chlápků, Relentless a Deadbeat, kteří chystají vydat svou diplomku ze školy (dělám si prdel), desku „Polititainment“ přes label Habitual Records.

Tak zatímco jsme o těchto klukách asi neslyšeli, budeme spíše znát hosty na jejich práci – první westcoastovou vraždou je černá květina Aloe Blacc z kapely Emanon, která pochází ze Spy-Tech Records. Pak je tu nemocná planeta Mars Ill, ale i další opět méně známí, o to doufejme překvapivě svěží Zaire Black, Listener, Mic Hempstead nebo Anthony Cruz.

Produkuje nahoře zmíněný Deadbeat a špitá se, že stejnojmenný singl „Polititainment“ je opravdu příběh ze záhrobí. Rapuje tu právě Aloe Blacc a ten, jak může dosvědčit Affro, který ho viděl na živo, je hrobař všech pochybností o tom, že rap je prd, největší. Jestli se chcete o těchto šílených vědcích dozvědět víc, mrkněte na stránky Habitual Records.

Tady si můžete poslechnout pecku „Polititainment“ s hostujícím Aloe Blacc.

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Předchozí článek
Další článek

Diskutuj na Bbarak.cz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Už jsi četl?