hledat

Pohoda na Pohodě!

Sdílej

Zažít pohodu na festivalu Pohoda může každý kdo se ve dnech 19. až 20. 7. dostaví do slovenského města Trenčína, kde na výstavišti TMM v areálu Pod Sokolicami bude probíhat již tradiční hudební festival.

Jako každý rok má i tento pestrou nabídku hudebních barev, tedy všemožných žánrových stylů ze všech možných světových zemí. Hiphopery bude zajímat jistě pátek 19.7., kde jako hlavní majstři vystoupí britští Taskforce, aby pak 20.7. hráli v Praze na Mysticu. Ale představí se tu i polský srandista, rappa Lona s DJ Twisterem. Vše skvěle doplní domácí Trosky a především nejnašláplejší současná slovenská formace Kontrafakt. Ti právě na Rock/Hip Hop stejdži od 23:00 hodin rozjedou hiphopový blok, který končí hraním jednotlivých skupinových DJs (Slipperz z TaskForce, Twister, Aneška, Vec).

Určitě by ale někoho zajímala i nehiphopová nabídka, která zde je více než tučná: mezi hlavní hvězdy organizátoři počítají českou legendu Lucii, irské Shane MacGowans Popes, britské Stereo MC´s a Sneaker Pimps, ale i další československé věci jako Tata Bojs, Vidiek, Neuropa, Mňága a Ždorp, Buty, Para. Samozřejmě je zde i několik, řekl bych přímo spousta dalších tanečních DJ´s (program tvoří celkem šest scén (stages).

více informací najdete na adrese:
RUKAHORE_SHOP_BANNER

Předchozí článek
Další článek

Diskutuj na Bbarak.cz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Už jsi četl?