hledat

Podzimně laděné R&B nabídne Colada v prosinci. První videoklip budí zvědavost

Sdílej
 
Baltimorský producent Mighty Mark se dlouho snaží podle svých slov najít propojení mezi tím, co je dnes často nazýváno starou školou se současným klubovým přístupem k žánru. V minulosti byl autorem několika remixů a mixtapů. Letos představuje Coladu, taktéž baltimorskou rodačku, již mohli příznivci R&B žánru několikrát spatřit ve společnosti jmen jako TT The Artist. Spolu s Mighty Markem natočili nepříliš chytlavý singl Don’t Want None.
 
Sama za sebe se ale Colada vyjádří teprve nyní. A výsledek se zatím zdá být mnohem zajímavější. Mighty Mark v prvním singlu Stupid oproti jeho zvykům zklidnil a představil ospale rytmický beat, jež dává vzpomenout časům Foreign Exchange atd. Colada se pak ukáže jako skvělá zpěvačka a částečně i rapperka, když vede dialog s hostující TT The Artist.
 
Texty jsou převážně baladami o lásce a mezilidských vztazích, typicky v duchu R&B. A Colada by jich měla nabídnout posluchačům hned několik prostřednictvím svého debutového EP Colada’s Way, jež by mělo vyjít 1. prosince. Výkonné produkce se ujali Mighty Mark a TT The Artist, tak snad povedou baltimorskou zpěvačku lepší cestou, než jakou vyšli v singlu Don’t Want None a nebudou jí při tom zbytečně držet za ruku.
 
 
Zdroje: massappeal.com
RUKAHORE_SHOP_BANNER

Diskutuj na Bbarak.cz

Your email address will not be published. Required fields are marked *