hledat

Tags:

Plan B mu tehdy poradil, aby se vrátil do Londýna. I díky tomu rozdává radost po celém světě

Sdílej

Jméno Maverick Sabre není uchu tuzemského rapového posluchače zase až tak známé, ale za našimi hranicemi je ceněno díky svým libozvučným refrénům. Rodák z Londýna již stihl spojit síly s nemalým počtem zajímavých jmen, ale tentokrát to není o jeho hostovačkách, nýbrž o dalším sólovém materiálu, který vykazuje silné pasáže.

Narodil se na okraji Londýna v Hackney, ale již ve čtyřech letech s rodinou zamířil do New Ross v hrabství Wexford. Od malička byl znát jeho velký hudební talent a můžeme se jen domnívat, kde by dnes byl, kdyby ho nevyhecoval známý britský rapper Plan B, aby se vrátil zpět do metropole a začal tvořit.

Od roku 2008 jsme jej mohli registrovat na celé řadě desek, ale až v roce 2012 vystrčil růžky i sám za sebe. Debut nesl název „Lonely Are the Brave“ a dočkal se vřelého přijetí u veřejnosti. Od té doby jej využili nejen Plan B, Professor Green či Chase & Status, ale i australští Hilltop Hoods. Nové album „When I Wake Up“ vychází nakonec pod křídly stáje „FAMM“ 22. března a čítá celkem třináct stop.

Tracklist:

1.Preach
2.Drifting
3.Into Nirvana
4.Guns In The Distance
5.Don´t Talk About It
6.Slow Down feat. Jorja Smith
7.Her Grace feat. Chronixx
8.Weakness
9.A Mile Away
10.Big Smoke
11.Into Hope
12.War
13.Glory feat. Victor Strafford

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz

Your email address will not be published. Required fields are marked *