hledat

Pil C nabídl nedávno svůj třetí myšlenkový tok zaznamenaný na disku. Tady máš možnost jej získat

Sdílej

Jedna z nejvýraznějších postav aktuálního slovenského rapu má velkou základnu fanoušků i odpůrců. Můžeš stát na jedné či druhé straně, ale je třeba uznat, že jeho přínos pro scénu je neoddiskutovatelný. Zvuk z nové doby, znalost té staré a chuť prodat výpovědní hodnotu z něj dělá ucelený balíček, který funguje. A jak si vede jeho třetí sólové album? Na recenzi si ještě pár dní počkáš, ale soutěž o originály je tady už teď.

Vlajková loď Comebackgangu se přihlásila o slovo před pár týdny a výsledkem jeho snahy ve studiu je čtrnáct věcí s hosty jako Viktor Sheen či Ektor. Je jen na tobě, zda dáš šanci tomuto tracklistu a jaké pocity ti v mysli zanechá. A pokud se na tebe v této soutěži štěstí neusměje, můžeš si desku i doprovodný merch objednat na stránkách RukaHore.

Správnou odpověď na soutěžní otázku nám pošli na soutez@bbarak.cz do pravého poledne pátku 3. ledna. Do předmětu uveď „Pil C“ a nezapomeň přidat i své jméno a adresu. Redakce Bbarak.cz ti přeje nejen hezké svátky, ale i hodně štěstí. Třeba se na tebe usměje.

dav

Soutěžní otázka o 3 kusy alba 2086:

Jaký název nese track z roku 2014, který vydal Pil C jako vůbec svůj první?

a) Pompeje

b) Lost

c) Faded

Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1