hledat

Paulie Garand – Bali (prod. Maiky Beatz)

Sdílej

"Liberecký Steve Buscemi" z Garand Landu zažije příští týden další velký den své sólové kariéry. Ve čtvrtek 23. března totiž odhalí svou několikaměsíční práci, jíž nazval "Nirvana".
 
Protože se Paulie tentokráte oprostil od svého dvorního beatmakera Kenny Rougha, s nímž udělal poslední dvě alba, tušíme pestré menu, což ostatně podtrhuje i devět instrumentálních dodavatelů povolaných do zbraně. Kromě Kennyho se jedná o jména Special Beatz, Maiky Beatz, MadSkill, Grimaso, Dom, Fiedlerski, Inphy a Dj Wich.
 
"Dovolil jsem si udělat jednu primitivní raketu. Eazy refrén a punchlines. Nic víc v tom nehledej," představil svůj nejnovější (video) singl člen Ty Nikdy vsadivší na refrén "To zase budou ty chytráci nadávat, kdepak je ten starej harant, co jsme znali".
 
Poselství je jasné – někdejší součástka BPM nehodlá přešlapovat na jednom místě a hudebně chce být svobodný jako pták. Odlehčených a nic neřešících záležitostí typu "Retarda" už ostatně pár nahrál a nikdo jeho intelektuální mód nezpochybňoval, tak co.
 

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Bobby

V okrsku bbarak.cz jsem službám rapové policie oddaný od roku 2003.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz

Your email address will not be published. Required fields are marked *