Na dobrý rap si je třeba počkat

hledat

O.S.T.R. ft. Zywiolak – Polska siła

Sdílej

Štípněte nás, pokud někdy O.S.T.R. udělal něco špatného a podepsal se pod hudbu, ze které by šel smrad a po jejímž poslechu byste byli nuceni vynést koš. A nestane se tak ani v nejnovějším díle Asfalt Records, které nese název "Polska sila" a rapově, textově i hudebně je pod ní podepsán právě někdejší host IF v bezvadné skladbě "Babičko".
 
Věc vznikla na motivy muziky skupiny Żywiołak a jejího příspěvku do soundtracku ke hře "World of Tanks". V epickém a dobovém videu mimořádné síly, které může na konci sezony směle kandidovat na vizuál roku, byl použit i reálný tank ze druhé světové války. 
 
"Osobně jsem velkým fanouškem videoher, takže jsem rád, že jsem byl pozván do takového projektu. I když jsem za svůj život nahrál spoustu hudby, vytvořit píseň pro "World of Tanks" pro mě byla nová zkušenost. Válečné hry miluju již od dětství. Nejen to, že u nich lze dobře relaxovat, ale mají i vzdělávací a historickou hodnotu. Hluboce oceňuji, že jsem při natáčení mohl jezdit v opravdovém tanku, na to si budu pamatovat až do konce života," vzkázal funkční veterán z Lodže.

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Bobby

V okrsku bbarak.cz jsem službám rapové policie oddaný od roku 2003.

  • 1
Předchozí článek
Další článek

Diskutuj na Bbarak.cz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Už jsi četl?