hledat

Tags:

Osem může držet hiphopovou pochodeň, až nynější slovenské ikony vyklidí plac. Jak zapadl na návštěvě u Aless?

Sdílej

Když je řeč o perspektivních tvářích, kteří jsou součástí scény našich východních sousedů a bývalých sourozenců, tu a tam zbývá zmiňován i hladově znějící a trueschoolově rýmující mladík Osem.

Nedávno ho ostatně v rámci interview pro Real Talk ocenila i členka někdejšího Podzemgangu Aless, jež je pro nás typem interpretky, která je sice snaživá, ale díky své občasné naivitě zatím nemá šanci oslovit nikoho jiného, než své vrstevníky a mladší posluchače.

To vše přesto, že také ona už ve své kariéře pár silných momentů nabídla a rozhodně nechceme patřit k těm, kteří by ji odsuzovali předem.

Zmíněný Osem, jenž už má za sebou i pódiovou prezentaci na Hip Hop Žije, o čemž určitě sní nejedno ze začínajících mladých jmen, navštívil její letošní desku „Druhá šanca“, s tím, že se zjevil a okořenil druhou skladbu pořadí „Neprestávej Veriť“.

Motivační song zřetelně koketuje s RnB a emcee, jenž se „cítí ako Eminem“ ho ve druhé polovině nesporně oživí. Do karet mu hraje i to, že po jeho slovech už následuje pouze hudba a celé sdělení už dokreslují pouze její tóny.

Aless si uvědomuje, že je mužským publikem vnímána ze 70 procent jako sexuální objekt. Jaký má vztah s Egem, Separem nebo Simou?

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1