hledat

Opět rozdávame vstupy! Kanadský rozparovač čeká na tebe!

Sdílej
 
Tenhle kanadský cápek je rozhodně člověkem, kterého se vyplatí sledovat a vnímat, pokud o hip hop máte co i jen okrajový zájem. Je málo raperů, kteří by byli nepřízni tohoto světa vystaveni více, než Snak. Mluví za něj zkušenosti a podává je v neotřelém obalu, s nebývalou kvalitou živých vystoupení.
 
Od graffiti k rapu nikdy nebyla dlouhá cesta. Oba elementy hip hopu jsou již od nepaměti úzce propojeny. A zrovna u plechovek s barvou a zdí začal žít Snak svůj sen. Po těžkém dětství opustil svůj domov, od útleho věku se flákal jako bezdomovec, často pod vlivem drog a alkoholu. Až postupně se mu povedlo vybudovat respekt jako graffiti umělec a počas tohoto procesu přičichnul i k rapu.
 
 
Dnes jej od této nevalné historie dělí několik úspěšných alb, tours po celém světe a spolupráce s nejlepšími v oboru. Jestli se jedná o Onyx, nebo legendární Outlawz (Tupacova stará crew), Snak dostáva respekt od celé scény. Poslední album From the Dirt vyšlo vloni a přineslo sebou obrovskou vlnu pozitivních ohlasů. V roce 2017 je Snak opět v Evropě a v rámci svého turné zbourá i podium v pražském Rock Café. A nepřichází sám! Sebou si veze mladého Junka, který už v Praze byl s Merkulesem a jeho show je velice našlapaná. K tanci a poslechu zahraje i pražský DJ Vatra. Ale dost už bylo keců!
 

Koukej 15. června dorazit a zažít tuto legendární show na vlastní triko!

 
A pokud tak chceš učinit aniž bys platil, můžeš zúročit své vědomosti a poslat správnou odpověď na soutez@bbarak.cz do 14.6.2017, 12:00! Hrajeme o 2×2 vstupy!
 
V kterém Snakově videoklipu můžete vidět Hip Hop Kemp, nebo záběry z Prahy?

a. From The Dirt

b. Don’t Leave
c. Save Me
 
 
 
Klub: Rock Café Prague, Národní 20, Praha 1
Start: 21:00
Vstup: 350,- na místě, předprodej v síti GoOut.cz

Diskutuj na Bbarak.cz