hledat

Ocean Wisdom se řítí na Prahu. Na které adrese ho můžeš spatřit za nulový peníz?

Sdílej

Ve svých pětadvaceti letech by se mohl klidně již ohlížet zpět, neboť toho má na svém kontě nemálo. V roce 2016 vypustil do oběhu svůj debut „Chaos 93’“, jehož součástí byla i věc „Walkin“. Právě touhle lahůdkou se dostal do podvědomí, neboť svou rychlostí překonal i verbální kulomet Eminema. Od té doby už uběhl nějaký ten čas, který čítá dvě sóla a spolupráce s hvězdami kalibru Dizzee Rascal, The Four Owls, Foreign Beggars či legendou Wu Tang partičky Method Manem.

Ocean Wisdom nakoukne do Prahy 26. října v rámci akce Drop That, která se odehraje na pražském výstavišti v Holešovicích. Nečítá jen jeho hudební prezentaci, ale také další tváře. Na místě činu budeš moci zaslechnout i MODESTEP, Original Sin b2b Heist, Crissy Criss, Ragga Twins, Scoundrell a další. Rýsuje se nám tak velice zajímavý mejdan, na kterém bys neměl rozhodně chybět. Pokud bys chtěl podrobnější informace, můžeš zavítat na fb událost.

Hrajeme o pět volných vlezů, které můžeš získat poměrně snadno. Svou správnou odpověď na soutěžní otázku pošli na soutez@bbarak.cz do pondělí 22. řijna a do předmětu uveď „Ocean Wisdom“. Nezapomeň také přihodit své civilní jméno, aby ses pak na místě činu bez problémů přihlásil ke své výhře.

Soutěžní otázka o 5 vstupů na Drop That Autumn Madness 2018:
 
Jak se jmenuje druhé album Ocean Wisdoma, na kterém je možné zaslechnout i sloku Method Mana?
 
a) Live & Direct
 
b) Heaven Before All Hell Breaks Loose
 
c) Wizville
 
d) Heligoland
 
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz