hledat

Nový singl PSH na shopu! Čti info!

Sdílej

A je to tu! Po prvním singlu s Indy a Wichem, podařeném debutu „Repertoár“ se mejdři české scény představují novým dalším singlem. Náhráli ho a zmástrovali ve studiu Jámor s Ondrou Ježkem už v letním měsíci srpnu. Samozřejmě singl vychází na jejich domovském Terorist? Records a jeho oficiální křest je plánován na tento víkend v rámci každoročního svátku Kick The Shit.

A teď hlavně k tomu, co na singlu je:
Na A straně se představuje remix pecky „Praha“, kde spolurapuje La4. Oficiálně je nazván „Video RMX“, protože se právě na tuto novou verzi chystá Romeo se svým dalším videoklipem. Pecka je hutná a více než dlouhá, její produkci má na starosti Wich s Orionem, ale musí se nechat, že to není nic sladce emotivního, ale tóny zní spíše chladně, až sklepově. Na áčku je samozřejmě i instrumentálka.
Na B straně vylezají PSH s novou peckou „Za všechno může čas“, kterou už produkoval pouze Wich. Opět je zde instrumentálka. Třetí zarážku zde nese akapela „Prahy“, takže se tato hymna po originálu, remixu, obou instrumentálkách, nakonec objevuje na vinylu i v akapele, tzn., že je na české scéně nejvyužitější skladbou.

Tento singl samozřejmě můžete koupit právě zde na našem shopu.

RUKAHORE_SHOP_BANNER

Diskutuj na Bbarak.cz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Už jsi četl?