hledat

Novinky u RS Entertainment

Sdílej

Nazdar, takže první horký letní víkend máme za sebou a před sebou pár novinek týkajících se labelu RS Entertainment a stránek www.rs-ent.com:

  • Update stránek www.DBS6ka.com V pátek 20. května rýmoval DBS (+ SuperCrooo, Chimi Changas, H.C.Fini, Delebre, redLabel, …) v pražském klubu Roxy na benefiční akci. Kompletní info najdete na www.DBS6ka.com v sekci „na živo“ a tady máte přímé odkazy na FOTO 01 (DiGaZ), FOTO 02 (J5) a REPORT (Mickey Talls).
  • CD „Czech & Slovak Hip Hop 2005“ v RS Ent. shopu V únoru vyšla jako CD-příloha časopisu Report Smog’ova kompilace „Czech & Slovak Hip Hop 2005„. Tu si teď můžete za 100,- Kč objednat v našem shopu, kde najdete i další informace a kompletní tracklist (po kliknutí na obrázek alba).
  • Ukázky z alba „Faiby Jamaica – Síla & čest“ Faiby Jamaica vydal nedávno povedené album „Síla & čest“. Na www.rs-ent.com: v sekci „produkce – RS Entertainment distribuuje“ si můžete zdarma stáhnout pár songů a také promo-mix tohodle alba. Pokud máte zájem o celé album můžete si ho za 200,- Kč objednat v našem shopu (http://www.rs-ent.com:).
  • Ukázky z alba Kapucino V sekci „produkce – RS Entertainment distribuuje“ si můžete stáhnout 2 ukázky z alba „Kapucino – Drž se reality (Keep Da Real)“. Pokud o něj máte zájem můžete si ho objednat v našem shopu.
  • Nejbližší koncerty, … interpretů RS Entertainment 5. června 2005: DBS a Lumír Mořkovský uvádějí Hip Hop na Helax’u (www.helax.cz); 11. června 2005: DBS, P-13 a The Regime vystoupí v Plzni na akci Play Your Game 6 (aka P-13 Tour) (www.pilsenskills.cz); 17. června 2005: DBS, MarPo + Character Crue a Raego vystoupí v Liberci v klubu Casta na akci Blackout Premiere Vol. 9 (www.thisnorth.net); 19. června 2005: DBS a Lumír Mořkovský uvádějí Hip Hop na Helax’u (www.helax.cz); 25. června 2005: DBS, Čistychov + Miky Mora a Zetem vystoupí v Trnavě na Slovensku Show Slov 2 (www.zdruzenie.info); 2. července 2005: DBS, … vystoupí v Gdyni (Polsko) na Summer Street Festivalu Bruk (www.brukfestival.pl). OK, zatím tedy tak. PEACE RS Entertainment www.rs-ent.com:
  • Diskutuj na Bbarak.cz