hledat

Tags:

Non Phixion podruhé v Česku, poprvé v klubu. Zkusíte štěstí ve hře o volňásky?

Sdílej

Nad brooklynskou značkou Non Phixion se vznáší velmi zvláštní aura – ačkoliv toho vydali během posledních dvou dekád tak málo, jsou poměrně oblíbení.

Alespoň na české půdě, kde navíc dosud hráli pouze jednou a to na Hip Hop Kempu. Na klubové úrovni se tak ještě nestalo a změní se to až druhé zářijové pondělí (9. 9. 2019) v pražském Lucerna Music Baru.

Non Phixion hráli v Čechách pouze na Hip Hop Kempu. Kdy a kde je čeká klubová premiéra?

Co čekat? Kolega, který se živí jakožto dramaturg a promotér, v tom má poměrně jasno: „Všechny klasiky: „I Shot Reagan“, „Refuse To Lose“, „Futurama“, „Suicide Bomb“, „Black Helicopters“, „CIA Is Tryin To Kill Me“, „Cult Leader“ vypadaj na zatracenej moshpit maratón. Až se rozjedou první tóny Premierovy klasiky klasik „Rock Stars“, spustí se teprve ta pravá raubírna, kde si ženy rvou vlasy a holohlaví muži alespoň obočí.“

Pokud byste u toho chtěli být zdarma, bbarak.cz se rozhodl uspořádat soutěž o 2 x 2 lístky a šance, aby byla vaše návštěva LMB ještě příjemnější, tak existuje a její výše závisí už jen na tom, kolik se do hry zapojí čtenářů…

Jak si říká Ill Billův sourozenec?

a) Dj Eclipse
b) Slaine
c) Necro
d) Goretex
e) Sabac Red
f) Danny Boy
g) Dj Lethal
h) Everlast

Na správnou odpověď čeká mail soutez@bbarak.cz do nedělního dopoledne. Jako předmět zprávy uveďte Non Phixion a kromě civilního jména přiložte i nejrychlejší kontakt na vás. Hodně štěstí!

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1