hledat

Nizz Sentine, Vincent the Owl – OGOD (prod. Ace Ha)

Sdílej

Nizz Sentine je mladej, nadanej a inteligentní rodák z Brooklynu žijící a rapující nyní v New Jersey. Vlastním jménem, kterým na něj jeho máti volá k snídani, je Ony Robert Sentine. Je to bejvalej básník, poeta a tanečník, kterej časem přešel na rytmickou poetiku za majkem.
 
Nebyl to pro něj žádnej těžkej přechod, ale sám dodává: "Vždycky jsem měl lásku a respekt k hip hopu,ale v době střední školy jsem svojí lásku vyjadřoval psaním poezie a tancem. Ale v tý době,kdy každej hltal G-Unit a Gangsta Rap, jsem k týhle formě rapu neměl vůbec důvěru. A důvod je prostej. Nebudu rapovat přeci o životě,kterej jsem sám nikdy nežil. Cvičil jsem svojí poezii ve formě rapu a vždycky jsem se ptal na upřímnej názor mých přátel, kteří mi dávali pozitivní zpětnou vazbu, ale když jsem něco nahrál a slyšel se,tak jsem byl zklamanej, protože se mi nelíbil můj hlas, jako rapera. Tak jsem strávil rok rozvíjením stylu zvuku s rýmem a poté, co jsem tyhle věci rozvinul, jsem se musel naučit rozvíjet svoje sebevědomí a násladně scénu v New Jersey."
 
A jak se mu to podařilo můžeš posoudit sám u prvotního nízkorozpočtovýho klipu z novýho mixtapu s názvem "The Journal Square Tape" na featu se členem jeho OWL gangu, odtučněnym Pablem Escobarem aka Vincentem the Owlem a s produkcí od Ace Aha.
 
Jooo a jen taková věcná, název treku nemá nic společnýho o blahořečení o tom pánovi, co nám všem 24.prosince bude nosit ty ponožky s trenkama pod ten vánoční strom, ale znaména to OWL GANG OR DIE (OGOD). Mír!

Mr. Ziky Zí

RUKAHORE_SHOP_BANNER

Diskutuj na Bbarak.cz