hledat

Ninjové žijí i v Jihoafrické republice. Jejich slovník je ale dost provokativní

Sdílej

Moderní, kýčovitý, ale šíleně osobitý rap je opět ve hře. Kapské Město se zase na pár týdnů nemusí pyšnit jen jednou z největších kriminalit na světě, ale i dvojkou Ninja a Yolandi Visser. Nejznámější africká partička si to před časem zkusila i na filmovém plátně a nevedla si špatně, ale rap je prostě rap. Oni to umí podat po svém, prodat i to nejtuctovější cukrátko a div si ho ještě během plácnutí nechat patentovat.

V pořadí čtvrtá oficiální studiovka vychází nakonec 14. září a obsahuje šestnáct plnohodnotných skladeb, které člověka neskonale pobaví. Než se dostaly do oběhu pevné kusy, bylo prezentováno posluchačům v digitální formě. Album „Mount Ninji And Da Nice Time Kid“ ihned obletělo celý svět a usadilo se v žebříčkách téměř všech vyspělých zemí.

Již od svého počátku tahle formace provokovala nejen domácí politickou scénu a svým způsobem připomíná známého herce Sashu Barona Cohena. Možná, že jen kapela zjistila, že hip-hop je dobrý prostředek k prezentování názorů, ale dělá to po svém sakra dobře. Možná, že vás nová placka po měsíci omrzí, ale po roce se k ní nebudete bránit vrátit. 

Tracklist:

01. We Have Candy
02. Daddy
03. Banana Brain
04. S**t Just Got Real feat. Sen Dog
05. Gucci Coochie feat. Dita Von Teese
06. Wings on My Penis feat. Lil Tommy Terror
07. U Like Boobies? feat. Lil Tommy Terror
08. Rats Rule feat. Jack Black
09. Jonah Hill
10. Stoopid Rich
11. Fat Faded F**k Face
12. Peanutbutter + Jelly
13. Alien
14. Street Light
15. Darkling
16. I Don’t Care
 
RUKAHORE_SHOP_BANNER
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz

Your email address will not be published. Required fields are marked *