hledat

Tags:

Nezastavitelný Vinnie Paz má prsty v dalším albu. Poslechněte si, jakou sílu má po boku Tragedy Khadafiho

Sdílej

Častý koncertní host České republiky Boxcutter Pazzy vydává alba jak na běžícím páse a jen od loňského roku leží na pultech jak jeho čtvrté řadové sólo „The Pain Collector“, tak devátá studiová nahrávka Jedi Mind Tricks „The Bridge and the Abyss“.

A nijak se podle všeho nepoleví ani v právě probíhajícím kalendářním období. Byť jsme se kdesi dočetli, že by měl v dohledné době spáchat společné EP s Djem Muggsem ze Cypress Hill, ještě předtím – konkrétně druhý dubnový pátek roku 2019 – dorazilo jeho dlouhohrající audio rande s Tragedy Khadafim.

Z Queensbridge pocházející Intelligent Hoodlum se veřejně proslavil o něco dříve, nežli filadelfský ranař z mnohohlavého kolektivu Army of the Pharaohs. Mezi své fanoušky ostatně posílá desky necelé tři dekády a to, že začínal v Juice Crew po boku opravdových veličin jako Marley Marl, Masta Ace, Big Daddy Kane, Kool G Rap či MC Shan, mu nikdo neodpáře.

Jejich desetitrackové audio dostaveníčko „Camouflage Regime“, které z návštěvnického hlediska podpořili také Agallah, Iron Sheikh a Ill Bill, s nímž Vinnie táhne projekt Heavy Metal Kings, by mělo být přísné jako Igor Hnízdo z „Obecné školy“ a pokud nevěříte, od prvních důkazů vás dělí jedno jediné kliknutí…

Tracklist:
01. Bloody Jungle
02. Canaan’s Bracelet (ft. Iron Sheikh & Agallah)
03. A Warrior’s Fate
04. Cinematic Echo
05. Jummah Rituals
06. Fibre Optic Weapons (ft. Ill Bill)
07. Nocturnal Militia
08. The Most Gracious
09. Thought Machine
10. Persian Legacy
11. Canaan’s Bracelet (remix) (ft. Iron Sheikh & Agallah)

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Tagy:
Bobby

V okrsku bbarak.cz jsem službám rapové policie oddaný od roku 2003.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz

Your email address will not be published. Required fields are marked *