hledat

Neri – Intro

Sdílej
Teď se s radostí podíváme do pardubického kraje, přesněji do města Moravská Třebová, jež leží v okrese Svitavy. Odtud totiž pochází rapper a zároveň i producent Neri. 
Ten má venku čerstvou desku „Pro. Tu si sám i vyprodukoval, o zvuk se postaral mistr svého oboru Kenny Rough, skvělého saxofonistu mu dodal Oliver Lowe, no a ve výsledku tu máme poctivou boombapovou desku. Jak to krásně zní, že?
Neri není žádnej nováček. Bohužel čísla a zhlédnutí na Youtube mluví zatím jinak, ale přáli bychom si, aby se to změnilo. Jeho začátky se mapují od roku 2006, kdy vydal své první EP. Po té fungoval jako Neighbourhood Syndicate a udělaly se dva projekty, s tím, že ruku k dílu připojily jména jako Emeres, Maměn, Creame nebo El Murdo.
O téhle desce uvažoval Neri od roku 2001, to už máme cirka osm let. Jednoduše se tvořilo a zase házelo do koše. Album je venku, obsahuje 11 věcí a vy si ho určitě dejte. Poctivost, klasičtější zvuk a žádny kalkul, to je z této nahrávky cítit a toho si v dnešní době co? Vážíme.

Celé album na Spotify

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Bobby

V okrsku bbarak.cz jsem službám rapové policie oddaný od roku 2003.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz

Your email address will not be published. Required fields are marked *