hledat

Není to narychlo splácaná věc, zní z úst autorů alba Mezi řádky. Jak vypadá tracklist a první singl?

Sdílej

Dvacátého prosincového dne spatří světlo světa deska Mezi řádky, na které v poslední době dělal s Danielem a Marysem. Parta, která spolu obráží kluby i s tracklistem alba Ronin. Nyní budou mít společný materiál, který čítá patnáct věcí.

Pár dní zpět se objevil cover a snippet, nyní však už víme, které hosty si také autoři na svou placku pozvali. Jak se zdá, deska bude syrová a potěší posluchače, kteří nekoketují s aktuálními trendy a nevsází na chytlavé refrény z úst popových celebrit. Pokud tě tvorba těchto brněnských zástupců v minulosti oslovila, zkus dát šanci poutajícímu singlu, který byl vybrán. Jedná se o skladbu, která nese název jako celá deska. 

„Deska je o tom, co zažíváme mimo studio, koncerty… Vlastně je to o tom, že musíš vidět i mezi řádky, abys pochopil, o čem píšeme. Proto takovej název aj témata, zbytek už uslyší lidi sami,“ láká na nové album Daniel. Přidává se i Michajlov. „Deska vznikla cca za čtyři měsíce, původně to mělo být EP, ale nakonec jsme museli zkracovat. Dvě věci jsme tam nedali, nemám pocit, že je to narychlo splácaná věc, ale plnohodnotné album. Daniel šel mega nahoru a Marys je prostě král!! Všechno, co slyšíš, je zažitý na vlastní kůži,“ dodává autor alba Ronin.

Tracklist:

01. Mezi řádky
02. Zoo
03. Hluboko + Idea, Dyzivv, Matys
04. Loajalita
05. Ghostwriter + Pašo (CityCode)
06. Venku + Pasr
07. Alkohol
08. Karma
09. Děti našich otců
10. Sisha + Matys
11. Bud Spencer
12. Goodfellas
13. Moonwalk
14. ČSFD + Opia
15. Poslední track
 
RUKAHORE_SHOP_BANNER
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz

Your email address will not be published. Required fields are marked *