hledat

Tags:

Německý Robin Hood v Thajsku? Na tohohle superhrdinu neskočíme, ale výsledek nefunguje zle

Sdílej

Jméno rodáka z Essenu s kurdskými kořeny není československému publiku zase až tak neznámý, ačkoliv se o něm začalo více vědět až v momentě, kdy se jednou z jeho skladeb až příliš okatě inspiroval MadSkill. Dál už to znáte sami a nemá cenu se v tom více babrat, když předmětem zájmu redakce Bbarak.cz je již zcela jiná věc. Ta nese název „Nur ein Dieb“ a vizuální doprovod byl pořízen v exotickém Thajsku.

Veysel si v druhé polovině minulého roku plnil své herecké povinnosti v úspěšném seriálu 4 Blocks, který se dočkal již své třetí série. Není proto divu, že dovolená za teplem přišla vhod. Album „Fuego“ z roku 2018 je již taktéž starším materiálem, proto se očekává, že by mohl další release dorazit již během roku 2020.

Po skladbách „Normal“ a „Sorry“ tu máme další novinku, která zatím není svázána tracklistem. A Veysel se v ní vtělí do role Robina Hooda, který chce pomoci ke zlepšení životní situace v thajských slumech. Stále tam jsou patrné stopy po velkém přírodním neštěstí z roku 2004.

Ušlechtilá myšlenka, která ale až s odstupem času prokáže, s jakým záměrem byla realizována. Skladba i klip nás baví, ale rádi bychom viděli i výsledky, že se skutečně nezůstalo jen u slibů a motivačních tracků.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1