hledat

Nejznámější kolaborant rapového undergroundu se sólovkou na cestě

Sdílej

Loňské featuringy s Vinnie Pazem navnadili snad i ty, které nějakým způsobem nestihli návrat tohoto legendárního zpěváka. Uznejte sami. Kdo jiný kdy boural hitparády s refrénem "Fuck you you all, I don’t want you back?" a kam vůbec zmizel? Přiznáme, nevíme. Stihnul se však oženit a jeho hudba nabrala hloubku, kterou jsme předtím nepostřehli. Pamatujete třeba na featuring s Ghostface Killah?

Tak Eamona z tohoto featu v rámci jeho nových věcí hledáme marně. V pořadí třetí singl z alba Golden Rail Motel je venku. Eamon ohlašuje, že má duši, tedy soul. A soulově zní i jeho nová tvorba. Procítěné, kvalitně zazpívané sloky střídají ještě emotivnější refrény. Eamon si dokonce od svých kolegů z rapové školy vzal příklad a své sloky poctivě rýmuje. A hudbu si produkuje sám. Tedy, ne tak celkem, pomáhá mu s tím Vinnieho parťák Stoupe. A to je samo o sobě jistou zárukou kvality.

Golden Rail Motel vychází již 15. září a slibujeme si od něj hodně. Desítky tísíc shlédnutí mluví svým jazykem a Eamonův zpěv nechává v paměti hluboké stopy. Album si můžete předobjednat již teď a tady. A to by jste udělat rozhodně měli.

RUKAHORE_SHOP_BANNER

Diskutuj na Bbarak.cz