hledat

Tags:

Nejvíce skloňované jméno pod Eiffelovkou chystá útok na pařížskou arénu

Sdílej

Původně jsme vám chtěli připomenout poslední album Nisky „Mr Sal“ ze září minulého roku novým vizuálem ke skladbě „Méchant“. Kromě aktuálně nejvíce skloňované tváře francouzského rapu se na tomto tracku objevuje také Niska. Naši pozornost ale upoutalo také turné, které nabídne jaro. A kam se tedy za dobrým rapem ze země galského kohouta vydat?

Těch mejdanů je zase celá řada, ale hned celá řada francouzských webů tuší, že šest zastávek, které Niska plánuje, budou pekelné. Jednadvacátého dubnového dne se představí i publiku tamní metropole na adrese AccorHotels Aréna. Ta má kapacitu okolo sedmnácti tisíc míst a je mnohdy vyhledávána i pro koncerty zahraničních interpretů.

Niska s loňskou deskou velmi silně zasáhl tamní publikum, ale rozhodně nebyl jediným, komu se podařilo prodávat svůj release ve velkém množství. Za zmínění rozhodně stojí bratrské duo Tarik and Nabil Andrieu známé spíše pod označením PNL, které bude jedním z největších taháků letošního ročníku festivalu Splash!. Známý německý svátek rapu v létě oslaví již své třiadvacáté narozeniny.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1