hledat

Nejoblíbenější člen Wu-Tang Clanu má nové album, které si můžeš pustit hned teď

Sdílej

Jelikož naprostej zabiják na majku, král koncertů, legenda, velký hovado na scéně, parťák Redmana, nejzvučnější jméno nejznámější hiphopové kapely na světě Wu Tang Clan, herec, právě vydává po třech letech nové album nesoucí název "Meth Lab Season 2 The Lithium".

Pokud chodíte na naší stránku a nedej bože by vám nedošlo o kom je řeč, tak to už je velký problém. To je tak si jít sednout na hrách do kouta a pár hodin zpytovat svědomí. Tohle jméno je totiž extraliga, tohle je Clifford Smith ejkejej Mr. Meth ejkejej Johny Blaze ejkejej Tical ejkejej Method Man. Tenhle týpek z Long Islandu si na druhý prosincový pátek naplánoval rozšířit svojí bohatou diskografii o další počin.

Můžete se těšit na 22 nových věcí, kromě lyrického monstra dostanete rýmy od Raekwona, Rocknesse z Heltah Skeltah, Snoop Dogga, Redmana, Noreaga, Sheek Louch, Cappadona, Masta Killah, Hanz On, Streetlife a několik dalších. Zapamatujte si tuhle danou věc, nikdy nebude den, kdy by rapová komunita nepřivítala novou hudbu od tohohle stylera. Meth se drží kořenů, máte se na co těšit.

Ruck Pý

RUKAHORE_SHOP_BANNER

Diskutuj na Bbarak.cz

Už jsi četl?