hledat

Tags:

Nejmladší z potomků Big Puna rapuje již od 8 let. Na poctu legendárnímu otci si ale troufl až v pětadvaceti

Sdílej

Jedna věc je jistá – kdyby byl Big Punisher stále naživu, letos v listopadu by oslavil své osmačtyřicáté narozeniny a nepochybně by se mu vyhla éra „skinny jeans“.

Rapový hrdina z Bronxu s nezapomenutelnými masivními nádechy se stal legendou žánru i navzdory tomu, že se nestihl dožít jak své třicítky, tak svého druhého řadového alba „Yeeeah Baby“, které vyšlo zhruba dva měsíci po jeho smrti.

Odkaz jednoho z lídrů někdejších Terror Squad však stále žije i díky jeho nejmladšímu synovi Chrisi Riversi, který se vydal ve šlépějích svého otce, kterého zažil jen v prvních šesti letech svého života.

Baby Pun, jak si říkal dříve, už v minulosti dělal například s Wu-Tang Clanem, The Lox, Termanologym, Vinnie Pazem, Chino XL, Joellem Ortizem, Canibusem nebo Cormegou, nicméně až do svých pětadvaceti výrazněji neprorazil.

Vše by rád změnil svou novou deskou „G.I.T.U. (Greatest In The Universe)“, kterou mu Mellow Music Group vydá 16. srpna. Mezi šestnácti přítomnými věcmi má své čestné místo také melodická pocta Punovi…

„Jde o dopis mému otci. Ve videu srovnávám naše podobnosti. Bylo skvělé předělat některá z jeho klasických videí. Chci, aby věděl, že jsme tady, vzpomínáme na něj a že je v mým krocích vytesáno jeho dědictví,“ okomentoval nejnovější video singl „Sincerely Me“ junior.

 

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz