hledat

Nehodí se vám lístky na Teniskology 2 s Rytmusem, Smackem, Spiritem, Logicem, Indy & Wich a dalšími?

Sdílej

Akce Teniskology 2 proběhne ve dnech 21. a 22. října 2016 ve Strojírně, která je součástí areálu Pragovka (Kolbenova 34, Praha 9) a očekává se, že by ji mohlo navštívit přes 7 tisíc milovníků tenisek a street kultury.

Menu největšího sneakers festivalu ve střední Evropě bude nabitý a v pátek i v sobotu odlišné a dozvíte se ho na oficiálních stránkách akce. Originální program si přípravní také showroomy největších sneaker brandů, kteří ho však budou do poslední chvíle tajit, aby si uchovali moment překvapení. Jisté je, že 3000 metrů čtverečních znovu zaplní showroomy světových značek, sneaker market, kreativní laboratoř, skate rampy, bary a samozřejmě pódia.

Soutěž o 4 x 2 denní vstupné:
 
Kdo na loňském Teniskology nevystoupil?
a) VR/Novody 
b) Oliver Lowe & Friends
c) Vladimir 518 a Dj Mike Trafik
 
Na správnou odpověď čeká mail soutez@bbarak.cz. Deadline je neděle 16. října a kromě svého civilního jména a kontaktu nezapomeňte ani na předmět Teniskology 2. Hodně štěstí!
 
Správná odpověď byla za b) Oliver Lowe. Výherci soutěže, kteří byli o převzetí lístků informováni na svých mailech, jsou Anna P., Kristína T., Martin A., Izabela G. Gratulujeme!
 

Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz